Kontakt

Behöver du ett bollplank? Har du frågor och funderingar gällande schaktfri teknik, relining eller någon av våra produkter? Tveka inte att kontakta oss, antingen direkt till någon av våra medarbetare här under eller via kontaktformuläret längst ner på sidan.


Rune Johansson, VD
Produktion
0470-730 131
rune@svatek.se


Sara Eriksson
Ekonomiansvarig
0470-730 133
sara@svatek.se


Börje Karlsson
Projektledare
0470-730 137
borje@svatek.se


Kristoffer Björn
Projektledare
0470-730 136
kristoffer@svatek.se


Sebastian Adén
Entreprenadingenjör
0470-730 143
sebastian@svatek.se


Oscar Lundquist
Produktionsledare
0470-730 141
oscar@svatek.se


Tobias Revelj
Entreprenadsäljare
0470-730 132
tobbe@svatek.se


Julia Starck
Ekonomiassistent
0470-730 134
julia@svatek.se

Teknikdagar 2016

Smart infolagring, förebyggande underhåll och schaktfri förnyelse är självklarheter för den som vill få mest för pengarna. Men det gäller att ha rätt kompetens och veta vilka genvägar som finns. Våra teknikdagar ger dig just den kunskap du behöver.

Tips för dig som projekterar.

Vad är viktigt att tänka på när jag projekterar för schaktfri teknik?

Relining är bättre för miljön.

Återutnyttjande av befintlig infrastruktur och investerat kapital är nyckeln till ett hållbart samhälle.

Ett komplicerat problem, en enkel lösning

Läs om hur Primus Line löste problemen med en läckande vattenledning i Slottsbron.

Vad andra säger om oss

”Vi har ett mångårigt samarbete, vilket ju är ett bevis på vår uppskattning. Det är alltid snabba beslutsvägar, pålitliga leveranser och ett flexibelt arbetssätt. Vi är mycket nöjda."

Anders Lindh, Nacka Kommun